Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rolnicy z gminy Strzegowo też protestowali w Mławie [zobacz film]


Około 30 rolniczych ciągników przyjechało do Mławy z gminy Strzegowo, aby zaprotestować przeciw nowej sejmowej ustawie „Piątka dla zwierząt”. Rolnicy pokonali dystans prawie 30 kilometrów i dotarli tu kilka minut po godzinie 12-tej. Ciągniki okrążył rondo ks. Jerzego Popiełuszki i zawróciły w stronę Strzegowa. Jak podaje mławska policja, teraz utrudnienia w ruchu pojazdów występują na drodze krajowej nr 7 na odcinku Mława – Żurominek. Ruch tam jest spowolniony i tworzą się korki.

elektryk Mława
Reklama


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
13 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
20 dni temu

To głosy wsi zadecydowały o wygranej PIS w wyborach prezydenckich. To jedzcie protestować pod pałac prezydencki a nie utrudniacie życie ludziom którzy na nich nie głosowali.

Mariusz
Mariusz
20 dni temu

Rolnicy i polska wieś wybrała PiS i Dudę i to ona zdecydowała o zwycięstwie tej partii.Więc teraz niech nam życia nie utrudniają w miastach, co najwyżej proszę na Nowogrodzką !

Kali
Kali
20 dni temu
Reply to  Mariusz

A co to w mieście to lepsi ludzie niż na wsi?miasto żyje że wsi,a najwięcej do powiedzenia maja ci co że wsi pochodzą,pomieszkaja trochę w mieście,i udają wielkiego Pana/pania z miasta a słoma z butów wystaje.

Były PGRowiec
Były PGRowiec
20 dni temu

Dopłata do 1 ha 1200 zł, do krowy 500 zł, do świni 200 zł, dla młodego rolnika 200 tys, dla starego 60 tys, covidowe do 3 krów 5100 zł, do 50 świń 4500 zł, do kurczaków 1000 szt. 2200 zł. A później przewraca się w głowie i przyjeżdża ciągnikiem za pól miliona.

Anonimowo
Anonimowo
20 dni temu

Pasożyty.

Anonim
Anonim
20 dni temu
Reply to  Anonimowo

Pasożyt to ciebie zrobił

Myszka
Myszka
20 dni temu
Reply to  Anonimowo

Pasożyt to taki co siedzi pod sklepem i żyje z zasiłków z gminy,bo do pracy nie chce mu się iść,jesli chcesz to się zamień z rolnikami,bo ja bym nie chciała ich pracy i ich pieniędzy,zwlaszcza tych kredytów do spłacania.

Jhew
Jhew
20 dni temu
Reply to  Myszka

Praca rolnika nie jest cięższa od mojej pracy na budowie. Jedyny problem na roli to nienormowany czas pracy rolnika. Ale skoro w wyborach prezydenckich wybrali PIS to musicie teraz zaakceptować to co robią. Następna szansę będziemy mieli wybory za 3 lata. Zdecydowali o wygranej w wyborach prezydenckich to niech nie utrudniają pracy innym ludziom. Zapraszamy pod pałac prezydenckich.

Ala
Ala
20 dni temu
Reply to  Jhew

Mój mąż też pracuje na budowie,wiec wiem co to znaczy,gospodarstwa nie mam,ale wiem z czym to się je.Kazdy niech się zajmie swoją pracą i życiem,a nie zazdrości drugiemu.Wszedzie dobrze,gdzie nas nie ma.

Anonimowo
Anonimowo
20 dni temu
Reply to  Ala

To dlaczego rolnicy utrudniają życie mieszkańcom Mławy? na wsiach było więcej zwolenników PIS tak w wyborach parlamentarnych, samorządowych czy też prezydenckich. Powinni jechać pod piętrówkę prezesa albo pod siedzibę PIS na Nowogrodzką, a nie w Mławie robią larum.

Lol
Lol
20 dni temu
Reply to  Anonimowo

A co to Mlawa królestwo jakies?większa połowa Mławy to ludzie ze wsi,a udają wielkich miastowych.Mlawa to gorsza niż wieś ,zwłaszcza wredni ludzie co tam mieszkają,jeden drugiego by zjadł.

Toto
Toto
20 dni temu
Reply to  Lol

Strajki rolników w Mławie nic im nie dadzą, czyli są bez sensu i tyle w temacie

Z powiatu
Z powiatu
7 dni temu
Reply to  Myszka

A kto im każe brać kredyty … oczywiście, że muszą mieć dobry sprzęt do ciężkiej pracy … Ale te kredyty to w większości idą na kolejny samochód, wymianę mebli i udowodnienie sąsiadom , że mam lepiej od nich

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x