Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rolnicy z gminy Strzegowo też protestowali w Mławie [zobacz film]


Około 30 rolniczych ciągników przyjechało do Mławy z gminy Strzegowo, aby zaprotestować przeciw nowej sejmowej ustawie „Piątka dla zwierząt”. Rolnicy pokonali dystans prawie 30 kilometrów i dotarli tu kilka minut po godzinie 12-tej. Ciągniki okrążył rondo ks. Jerzego Popiełuszki i zawróciły w stronę Strzegowa. Jak podaje mławska policja, teraz utrudnienia w ruchu pojazdów występują na drodze krajowej nr 7 na odcinku Mława – Żurominek. Ruch tam jest spowolniony i tworzą się korki.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
13 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
1 rok temu

To głosy wsi zadecydowały o wygranej PIS w wyborach prezydenckich. To jedzcie protestować pod pałac prezydencki a nie utrudniacie życie ludziom którzy na nich nie głosowali.

Mariusz
Mariusz
1 rok temu

Rolnicy i polska wieś wybrała PiS i Dudę i to ona zdecydowała o zwycięstwie tej partii.Więc teraz niech nam życia nie utrudniają w miastach, co najwyżej proszę na Nowogrodzką !

Kali
Kali
1 rok temu
Reply to  Mariusz

A co to w mieście to lepsi ludzie niż na wsi?miasto żyje że wsi,a najwięcej do powiedzenia maja ci co że wsi pochodzą,pomieszkaja trochę w mieście,i udają wielkiego Pana/pania z miasta a słoma z butów wystaje.

Były PGRowiec
Były PGRowiec
1 rok temu

Dopłata do 1 ha 1200 zł, do krowy 500 zł, do świni 200 zł, dla młodego rolnika 200 tys, dla starego 60 tys, covidowe do 3 krów 5100 zł, do 50 świń 4500 zł, do kurczaków 1000 szt. 2200 zł. A później przewraca się w głowie i przyjeżdża ciągnikiem za pól miliona.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Pasożyty.

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Pasożyt to ciebie zrobił

Myszka
Myszka
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Pasożyt to taki co siedzi pod sklepem i żyje z zasiłków z gminy,bo do pracy nie chce mu się iść,jesli chcesz to się zamień z rolnikami,bo ja bym nie chciała ich pracy i ich pieniędzy,zwlaszcza tych kredytów do spłacania.

Jhew
Jhew
1 rok temu
Reply to  Myszka

Praca rolnika nie jest cięższa od mojej pracy na budowie. Jedyny problem na roli to nienormowany czas pracy rolnika. Ale skoro w wyborach prezydenckich wybrali PIS to musicie teraz zaakceptować to co robią. Następna szansę będziemy mieli wybory za 3 lata. Zdecydowali o wygranej w wyborach prezydenckich to niech nie utrudniają pracy innym ludziom. Zapraszamy pod pałac prezydenckich.

Ala
Ala
1 rok temu
Reply to  Jhew

Mój mąż też pracuje na budowie,wiec wiem co to znaczy,gospodarstwa nie mam,ale wiem z czym to się je.Kazdy niech się zajmie swoją pracą i życiem,a nie zazdrości drugiemu.Wszedzie dobrze,gdzie nas nie ma.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Ala

To dlaczego rolnicy utrudniają życie mieszkańcom Mławy? na wsiach było więcej zwolenników PIS tak w wyborach parlamentarnych, samorządowych czy też prezydenckich. Powinni jechać pod piętrówkę prezesa albo pod siedzibę PIS na Nowogrodzką, a nie w Mławie robią larum.

Lol
Lol
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

A co to Mlawa królestwo jakies?większa połowa Mławy to ludzie ze wsi,a udają wielkich miastowych.Mlawa to gorsza niż wieś ,zwłaszcza wredni ludzie co tam mieszkają,jeden drugiego by zjadł.

Toto
Toto
1 rok temu
Reply to  Lol

Strajki rolników w Mławie nic im nie dadzą, czyli są bez sensu i tyle w temacie

Z powiatu
Z powiatu
1 rok temu
Reply to  Myszka

A kto im każe brać kredyty … oczywiście, że muszą mieć dobry sprzęt do ciężkiej pracy … Ale te kredyty to w większości idą na kolejny samochód, wymianę mebli i udowodnienie sąsiadom , że mam lepiej od nich

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x