Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Puchar Ziemi Zawkrzeńskiej dla KS Zawkrze


Mławscy siatkarze okazali się najlepszą drużyną rozegranego w minioną sobotę siatkarskiego turnieju o Puchar Ziemi Zawkrzeńskiej, ale o sukces trzeba było mocno powalczyć.


W turnieju wystąpiły cztery zespoły :  ADS Wolta, KPS Gietrzwałd, Team Cresovia Górowo Iławeckie oraz gospodarz KS Zawkrze Mława. Turniej został rozegrany w systemie każdy z każdym ,w każdym meczu były rozgrywane 4 sety niezależnie od wyniku. W pierwszej kolejce  zmierzyły się zespoły KS Zawkrze Mława oraz Team Cresovia Górowo Iławeckie, Mławianie pokonali rywala wynikiem 3:1 w setach, a na drugim boisku  zmierzyli się zawodnicy  ADS Wolta oraz KPS Gietrzwałd. W tym meczu zawodnicy z Gietrzwałdu okazali się lepsi i pokonali rywala również wynikiem 3:1. W drugiej kolejce spotkań zespół Górowo Iławeckie pokonał zawodników z Gietrzwałdu wynikiem 3:1, a mławski zespół pewnie wygrał swoje spotkanie wynikiem 4:0 z zespołem ADS Wolta. W ostatniej kolejce zmierzyły się zespoły ADS Wolta – Team Cresovia Górowo Iławeckie oraz KPS Gietrzwałd z KS Zawkrze Mława. Ostatnia kolejka turnieju okazała się najbardziej emocjonująca gdyż oba mecze zakończyły się remisem 2:2. Dzięki najlepszemu bilansowi wygranych setów zawodnicy mławskiego Zawkrza zajęli pierwsze miejsce w turnieju, tuż za nimi z bilansem jednego wygranego seta mniej uplasowali się zawodnicy KPS Gietrzwałd. Na trzecim miejscu turniej zakończyła drużyna Team Cresovia Górowo Iławeckie a końcówkę tabeli zamknęli zawodnicy ADS Wolta.

Końcowa klasyfikacja turnieju :

1.KS Zawkrze Mława

2.KPS Gietrzwałd

3.Team Cresovia Górowo Iławeckie

4.ADS Wolta

źródło i fot. MHS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x