Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Srebro dla mławskich szczypiornistek


W sobotę, 3 października  dziewczęta z klas sportowych uczestniczyły w turnieju piłki ręcznej reprezentując barwy KS Zawkrze Mława. Turniej odbył się w Winnicy i wzięło w nim udział 6 zespołów.


Po pierwszym, przegranym meczu z  zespołem Czarnych Regimin (7-14), nasze dziewczęta pokonały kolejno UKS Jutrzenka- Junior Cegłów  16-5, UKS Kangur Siemiatycze  21-2, UKS 50 Białystok  13-7 oraz LUKS Lider Winnica  20-10 i zajęły 2 miejsce.

W naszym zespołe grały: Zuzia Puszcz, Zuzia Dworznicka,Lena Borcz, Oliwia Calik, Maria Żerańska, Gabrysia Bergolc, Amelia Nowosielska,  Ola Gołębiewska,  Lena Brzezicka, Emilia Trzaskowska, Weronika Bojarska,  Maria Kacner,  Paulina Potrzebska,  Roksana Tylicka oraz Maja Pikus(SP 1), Gabrysia Zembrzuska (SP4)i Iza Szpara (SP6)

Wcześniej, 12 września nasze dziewczęta wzięły udział w podobnym turnieju w Mławie, którego organizatorem był  KS Zawkrze Mława.

Nasze piłkarki ręczne zajęły  3 miejsce w roczniku 2008 i młodsze  oraz  2 miejsce w roczniku 2006 i młodsze.

Barw tej drużyny broniły : Zuzia Puszcz,Ola Bugajska, Oliwia Piotrowska,  Natalia Gorlewska,  Kinga Bogulas, Wiktoria Szmyt, Sylwia Modzelewska , Marcelina Cecelska  oraz  Katarzyna Paszkowska (SP 2),  Julia Gumowska(SP 4) i  Zuzia Siemianowska.

źródło i fot.: SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x