Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Poszukuje go policja listem gończym


Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie poszukuje na podstawie listu gończego, wydanego  przez Prokuraturę Rejonową w Mławie,  w dniu 10 września 2020 r., w celu zatrzymania i doprowadzenia do aresztu:


Dawida PASZKOWSKIEGO, s. Sławomira
ur. 13 grudnia 1998 r.
ostatnie miejsce zamieszkania: Mława, ul. Szmaragdowa

Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką Policji, prokuraturą lub sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239§1 k.k.).  Ponadto,  zgodnie z art. 280§2 k.p.k. , osoba informująca pozostanie utrzymana w tajemnicy. Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego należy zgłaszać pod numer  112  lub 47 703 62 00.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
3 4 votes
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Next
Next
2 lata temu

Wstyd

Internauta
Internauta
3 lata temu

Żal się czyta te Wasze wypociny. Nie macie nic mądrego do napisania to nie piszcie nic 😉
Człowieka nawet nie znaliście a po jednej sprawie oceniacie jakbyście sami byli idealni i nikt Wam oka nie był w stanie zaprószyć … proponuje najpierw popatrzeć w lustro a poza tym nie oceniać nie znajomych ludzi ….

SOFRONOW
SOFRONOW
3 lata temu

fajne zdjęcia na facebooku – złoty medal w mordobiciu nazywanym ukochanym sportem (tak ludziom kiedyś wmawiali pseudokibice piłkarscy że pałają miłością do piłki nożnej ha ha) napisy na nagrodach „OMERTA” tytuły „EKIPA ROŚNIE W SIŁĘ” czy ci ludzie nie mają rodziny żeby im wyjaśnić kto się tym zajmuje

SOFRONOW
SOFRONOW
3 lata temu

ZRESZTĄ NIE DZIWNE – wystarczy prześledzić skład Grappling Team Mława i ich powiązania (w szachy nie pograją ale bandziora wychowają)

zdziwiony
zdziwiony
3 lata temu
Reply to  SOFRONOW

Z tego co pamiętam, to dwóch wcześniej już miało konflikt z prawem. Jeden, którego ksywa brzmi jak nazwa zespołu Disco Polo, był szukany po całym kraju a drugiego policja pewnego ranka wyprowadzała skutego z mieszkania. Pewnie uczyli młodego na treningach jak to jest być „prawdziwym facetem”. Możliwe, że jeszcze ktoś z tej grupy ma coś z uszami.

Ktoś
Ktoś
2 lata temu
Reply to  zdziwiony

Ty masz z głową

gala
gala
3 lata temu

MÓJ BOŻE – niedawno pisaliście jaki to wspaniały sportowiec sztuk walki wychowanek mławskiego klubu MMA a tu sie okazuje że już wsiąkł w dziadostwo

Mławianin
Mławianin
2 lata temu
Reply to  gala

Oni są po prostu dwulicowi , szczegolnie ten „ Zdziwiony” tylko czeka gdzie może coś napisać po kryjomu w piwnicy . Dno udają nie karanych porządnych interesują się każdą plotką powielają ją nie wiedząc jest naprawdę. Zdziwiony zajmij się żoną lepiej na tym wyjdziesz

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x