Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Poszukuje go policja listem gończym


Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie poszukuje na podstawie listu gończego, wydanego  przez Prokuraturę Rejonową w Mławie,  w dniu 10 września 2020 r., w celu zatrzymania i doprowadzenia do aresztu:

elektryk Mława
Reklama


Dawida PASZKOWSKIEGO, s. Sławomira
ur. 13 grudnia 1998 r.
ostatnie miejsce zamieszkania: Mława, ul. Szmaragdowa

Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką Policji, prokuraturą lub sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239§1 k.k.).  Ponadto,  zgodnie z art. 280§2 k.p.k. , osoba informująca pozostanie utrzymana w tajemnicy. Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego należy zgłaszać pod numer  112  lub 47 703 62 00.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
3 2 votes
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Internauta
Internauta
18 dni temu

Żal się czyta te Wasze wypociny. Nie macie nic mądrego do napisania to nie piszcie nic 😉
Człowieka nawet nie znaliście a po jednej sprawie oceniacie jakbyście sami byli idealni i nikt Wam oka nie był w stanie zaprószyć … proponuje najpierw popatrzeć w lustro a poza tym nie oceniać nie znajomych ludzi ….

SOFRONOW
SOFRONOW
18 dni temu

fajne zdjęcia na facebooku – złoty medal w mordobiciu nazywanym ukochanym sportem (tak ludziom kiedyś wmawiali pseudokibice piłkarscy że pałają miłością do piłki nożnej ha ha) napisy na nagrodach „OMERTA” tytuły „EKIPA ROŚNIE W SIŁĘ” czy ci ludzie nie mają rodziny żeby im wyjaśnić kto się tym zajmuje

SOFRONOW
SOFRONOW
18 dni temu

ZRESZTĄ NIE DZIWNE – wystarczy prześledzić skład Grappling Team Mława i ich powiązania (w szachy nie pograją ale bandziora wychowają)

zdziwiony
zdziwiony
17 dni temu
Reply to  SOFRONOW

Z tego co pamiętam, to dwóch wcześniej już miało konflikt z prawem. Jeden, którego ksywa brzmi jak nazwa zespołu Disco Polo, był szukany po całym kraju a drugiego policja pewnego ranka wyprowadzała skutego z mieszkania. Pewnie uczyli młodego na treningach jak to jest być „prawdziwym facetem”. Możliwe, że jeszcze ktoś z tej grupy ma coś z uszami.

gala
gala
18 dni temu

MÓJ BOŻE – niedawno pisaliście jaki to wspaniały sportowiec sztuk walki wychowanek mławskiego klubu MMA a tu sie okazuje że już wsiąkł w dziadostwo

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x