Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trwa seria fałszywych alarmów. Wczoraj Wyszyny


Trwa seria, na szczęście fałszywych alarmów o możliwym zagrożeniu w szkołach. Wczoraj policja i straż pożarna reagowały na takie zgłoszenie o możliwym zagrożeniu wirusologicznym w Szkole Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Wyszynach Kościelnych. Wcześniej maile z takimi informacjami o występujących zagrożeniach otrzymywały szkoły w Mławie czy PUZ w Ciechanowie.

elektryk Mława
Reklama


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
miner
miner
23 dni temu

VIRUS JEST WREŚCIE UDANĄ KONSTRUKCJĄ KTÓRA NA CAŁYM ŚWIECIE WYMUSI WREŚCIE OD DAWNA OCZEKIWANĄ REWOLUCJĘ TECHNOLOGICZNĄ – 5G UMOŻLIWI INSTALACJĘ CZUJNIKÓW MONITORING AUTOMATYCZNY WSZELKICH ZAGROŻEŃ IM WIĘCEJ ALARMÓW TYM LEPIEJ – JAPONIA TRZĘSIE SIĘ KILKASET RAZY NA DOBĘ – SPÓŹNIENIE SHINKANSEN O KILKADZIESIĄT SEKUND TO JEST AWANTURA JAK CHOLERA !

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x