Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trwa seria fałszywych alarmów. Wczoraj Wyszyny


Trwa seria, na szczęście fałszywych alarmów o możliwym zagrożeniu w szkołach. Wczoraj policja i straż pożarna reagowały na takie zgłoszenie o możliwym zagrożeniu wirusologicznym w Szkole Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Wyszynach Kościelnych. Wcześniej maile z takimi informacjami o występujących zagrożeniach otrzymywały szkoły w Mławie czy PUZ w Ciechanowie.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
miner
miner
1 rok temu

VIRUS JEST WREŚCIE UDANĄ KONSTRUKCJĄ KTÓRA NA CAŁYM ŚWIECIE WYMUSI WREŚCIE OD DAWNA OCZEKIWANĄ REWOLUCJĘ TECHNOLOGICZNĄ – 5G UMOŻLIWI INSTALACJĘ CZUJNIKÓW MONITORING AUTOMATYCZNY WSZELKICH ZAGROŻEŃ IM WIĘCEJ ALARMÓW TYM LEPIEJ – JAPONIA TRZĘSIE SIĘ KILKASET RAZY NA DOBĘ – SPÓŹNIENIE SHINKANSEN O KILKADZIESIĄT SEKUND TO JEST AWANTURA JAK CHOLERA !

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x