Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uroczyste wręczenie tytułu Mławianina Roku 5 października. Zapraszamy


Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Mławskiej i Kapituła Tytułu Mławianin Roku zapraszają na uroczyste wręczenie Honorowego Tytułu Mławian Roku 2019 JANOWI ŁUKASIKOWI. Uroczystość odbędzie się 5 października 2020 roku  o godzinie 17:00 w sali kina Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Wstęp wolny.


źródło: Organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
1 rok temu

Jestem jak najbardziej za młodymi

gość
gość
1 rok temu

Będzie śmiesznie w poniedziałek

Mariusz
Mariusz
1 rok temu

Bez sens. Dalej jestem za panem Kazimierzem albo Darkiem. Za rok nominujmy kogoś młodego np. pannę JK z ZHP albo ZHR Mława, jak mam być szczery to nie odróżniam tych grup. Dziewczyna jest tyle lat w GRH. Jest harcerką i wolontariuszką. Widziałem na stronie ich organizacji harcerskiej że nawet działa w muzeum 1944. Dajmy młodym coś dobrego bo inaczej się stąd wyniosą…..

obserwujący
obserwujący
1 rok temu
Reply to  Mariusz

Zgadzam się z powyższym. Dziewczyna ma potencjał i widać, że robi i chce coś robić dla miasta.

Pracownik mdk
Pracownik mdk
1 rok temu
Reply to  Mariusz

Nawet sytuacja z tamtego roku. Rano biegała w mundurze, po południu w koszulce z bitwy wynosząc rzeczy na inscenizację a wieczorem fantastycznie wcieliła się w rolę na rekonstrukcji. Przesympatyczna dziewczyna.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x