Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ktoś porwał jego znajomą. Od razu po przebudzeniu chwycił za telefon i zaalarmował służby


Pewien 60-latek ze Szczytna zaalarmował szczycieńską jednostkę, że „ktoś wpakował jego znajomą do bagażnika i uprowadził ją spod jego domu”. Gdy na miejscu zjawili się szczycieńscy funkcjonariusze okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Dzień wcześniej spożywał alkohol ze swoją 50-letnią koleżanką, jednak w dniu interwencji nie było jej u niego. Mundurowi ustalili, że cała akcja z porwaniem przyśniła się mężczyźnie. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym za bezpodstawne wezwanie Policji.


Wczoraj (28.09.20r.) parę minut po godzinie 22:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy odebrał bardzo niepokojące zgłoszenie. W słuchawce telefonu usłyszał, że 50-letnia kobieta została uprowadzona spod domu zgłaszającego. Na miejsce interwencji natychmiast pojechali policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego. We wskazanym miejscu zastali 60-letniego mężczyznę, który oświadczył, że „ktoś podjechał pod jego dom, wpakował jego 50-letnią koleżankę do bagażnika i ją uprowadził”.

Mundurowi od razu zorientowali się, że mężczyzna „coś kręci”. Przebadali 60-letniego mieszkańca Szczytna na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że był on nietrzeźwy. W trakcie dalszej rozmowy ze zgłaszającym ustalono, iż mężczyźnie prawdopodobnie przyśniło się, że ktoś porwał jego znajomą. Od razu po przebudzeniu chwycił za telefon i zaalarmował służby. Szczycieńscy policjanci ustalili również, że mężczyzna dzień wcześniej spożywał alkohol ze swoją znajomą. W dniu interwencji kobiety nie było u niego w domu.

60-latek za bezpodstawne wezwanie służb został ukarany mandatem karnym.

Policjanci apelują, zanim wykręcisz numer alarmowy zastanów się przez chwile czy rzeczywiście Twoje zgłoszenie wymaga interwencji policji. Właśnie w tym czasie, ktoś może na prawdę potrzebować pomocy a Ty blokujesz możliwość szybkiej reakcji Policji.

źródło: KPP Szczytno

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x