Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

UWAGA! Nauczyciele historii i przedmiotów pokrewnych!


Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie zapraszamy na bezpłatne warsztaty pod nazwą „Młoda Niepodległość i Cud nad Wisłą”, w najbliższy czwartek 1 października o godz. 15:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mławie (czytelnia na parterze).


Warsztaty poprowadzi Michał Teodorowicz – edukator historyczny
Warsztaty realizowane są w ramach projektu pn. „#Wiktoria1920 Widzę Czuję Tworzę”, na który MBP w Mławie otrzymała dofinansowanie . Mają na celu poznanie metod, dzięki którym można rozwijać samodzielność, innowacyjność i kreatywność uczniów na lekcjach historii i nie tylko.
Cele warsztatów są zgodne z „Podstawowymi kierunkami realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2020/2021″ .

Warsztaty potrwają ok.1,5 godziny. Zapewniamy barek kawowy i słodki poczęstunek.

Spotkanie będzie przeprowadzone zgodnie w wytycznymi GIS, dlatego chętnych do wzięcia udziału prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa pod numer tel. 601 092 206 lub 23 6543663 (ilość miejsc ograniczona)

źródło: MBP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x