Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sprawca kradzieży z opublikowanego nagrania, to 15-latek z Mławy. Sprawą zajmie się sąd.


Mławska policja opublikowała nagranie z monitoringu, na którym sprawca posługuje się przywłaszczoną kartą. Okazało się, że to 15-letni mieszkaniec Mławy. Po publikacji w mediach, zgłosił się wraz z opiekunem do mławskiej policji. Sprawa zostanie skierowana do sądu rodzinnego.


Nagranie ukazało się na stronach mławskiej policji oraz w mediach. 15-latek zgłosił się do komendy policji z rodzicem. Jak oświadczył w rozmowie z policjantami, kartę płatniczą znalazł. Posłużył się nią kilkanaście razy. Zgodnie z prawem, 15-latek odpowie za swój czyn na zasadach przewidzianych w Ustawie o postępowaniu w sprawach nieletnich. Sprawa została skierowana do Sądu Rejonowego w Mławie Wydział Rodzinny i Nieletnich.

asp.szt. Anna Pawłowska / KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x