Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Na komendę przyszedł spakowany i trafił do więzienia


fot. ilustracyjne


Zapewne nawet policjanci byli zadziwieni. Rzadko bowiem zdarza się, aby ktoś dobrowolnie zgłosił się do odbycia kary pozbawienia wolności w taki sposób jak jeden 27-latek, poszukiwany listem gończym. Ten stawił się w Komendzie Powiatowej Policji w Mrągowie z dużą torbą podróżną. Poinformował, że jest poszukiwany listem gończym, bo ciąży na nim kara dwóch miesięcy pozbawienia wolności w więzieniu i właśnie przyszedł ją odbyć.

W piątek (25.09.2020r.) do mrągowskiej komendy stawił się 27-letni mężczyzna. Oznajmił oficerowi dyżurnemu że, przyszedł, bo jest poszukiwany listem gończym. Po sprawdzeniu danych osobowych mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że rzeczywiście jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Bartoszycach. 27-latek został skazany na dwa miesiące pozbawienia wolności za znieważenie słowami wulgarnymi strażnika więziennego. Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia został doprowadzony do zakładu karnego w Barczewie.

źródło: KPP Mrągowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x