Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławianin stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości na krajowej sześćdziesiątce


W miniony piątek  policjanci płońskiej drogówki zatrzymali trzech piratów drogowych, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dopuszczalna prędkość o ponad 50 km/h.


Rano w Dzierzążni na krajowej 10-ce zatrzymali do kontroli lexusa, którym kierował 47-latek z pow. działdowskiego. Mężczyzna pędził swoim autem z prędkością 123km/h.

Kolejnym kontrolowanym za nadmierną prędkość był 52-latek z pow. mławskiego. Policjanci zatrzymali go do kontroli popołudniu w Miejscowości Żukowo-Wawrzonki.  Kierowca citroena jechał krajową 60 z prędkością 105km/h.

W tym samym miejscu, niespełna pół godziny później kontrolowany był przez policjantów 42-latek kierujący osobowym hyundaiem, mieszkaniec pow. węgorzewskiego. Jechał on o 54 km/h za szybko.

Piraci drogowi stracili prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące. Policjanci nałożyli na nich wysokie mandaty i punkty karne.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x