Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Janina Budzichowska przeszła na emeryturę. Będzie nowy zastępca?


Pierwszy zastępca burmistrza, Janina Budzichowska odeszła na emeryturę. Uroczyste pożegnanie odbyło się podczas wczorajszej sesji rady miasta. W związku z jej odejściem burmistrz Sławomir Kowalewski zapowiedział reorganizację w urzędzie. Nie ujawnił jednak na czym ma ona polegać.


Odchodząca na emeryturę pani wiceburmistrz podziękowała za wieloletnią współpracę m.in. radnym, przewodniczącym zarządów osiedli, współpracownikom z urzędu miasta i burmistrzowi, pracownikom jednostek miejskich, swojej rodzinie, mieszkańcom, a nawet tym, którzy w ostatnim czasie nie mogli się doczekać aż zastępca burmistrza zostanie jeden. W zamian usłyszała podziękowania z ust burmistrza Kowalewskiego, a następnie otrzymała kwiaty i upominek.

Janina Budzichowska pracowała w urzędzie miasta od 2003 roku, od grudnia 2006 roku pełniła funkcję zastępcy burmistrza. Również od grudnia ale 2019 roku, w związku z powołaniem drugiego zastępcy burmistrza i wakatem funkcji sekretarza miasta, w połowie etatu pracowała jako pierwszy zastępca burmistrza, w drugiej połowie powołana bez konkursu jako sekretarz miasta.

Na tejże sesji, burmistrz Kowalewski w związku z odejściem wiceburmistrz Budzichowskiej zapowiedział reorganizację urzędu. Nie sprecyzował jednak, jak dokładnie ma ona wyglądać i czy obejmie ona jedynie wydziały urzędu. Na razie nie wiadomo więc, czy oprócz Szymona Zejera, ktoś zostanie powołany na stanowisko wiceburmistrza i kto będzie pełnił funkcję sekretarza miasta.

JK   

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
11 miesięcy temu

Jarek robi rekonstrukcje to i Sławek się dołączył pisior

Oleszko
Oleszko
11 miesięcy temu

A przepraszam, dopiero otworzyłem oczka, czy Szanowna KOMISJA ŚLEDCZA do spraw sprzedaży wysypiska śmieci, została już powołana? Pani od komunikacji, z Urzędu, z poddanymi, może coś wie?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x