Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Alarm bombowy w ZPO nr 1 na Warszawskiej


Trwają czynności sprawdzające po doniesieniu o podłożeniu ładunku bombowego w Zespole Placówek Oświatowych nr 1 na ulicy Warszawskiej. Obiekt zabezpieczają mławscy strażacy. Na miejscu jest też policja. Wcześniej takie maile z informacją o podłożeniu ładunku pojawiły się w innych mławskich szkołach oraz PUZ w Ciechanowie.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Obywatel
Obywatel
2 lata temu

Karać słono.

Mer
Mer
2 lata temu
Reply to  Obywatel

Uświadomić trzeba sprawcę, że w tym czasie ktoś z jego bliskich (również on sam – jego dom) może za chwilę potrzebować pomocy służb zaangażowanych w reagowanie na jego „”dowcip””!
Jak ważny jest czas w czasie takich działań? Wiedzą o tym służby.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x