Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nowy budynek socjalny – prace na ukończeniu


fot. UM Mława


Miasto finalizuje prace związane z budową nowego budynku socjalnego, który powstaje przy ulicy Komunalnej. Na inwestycję o wartości ponad 1 538 000 zł, Burmistrz Miasta Mława pozyskał dofinansowanie z Banku Gospodarstwa Krajowego z Funduszu Dopłat.

Prace budowlane rozpoczęły się na początku lipca 2019 r. W czwartym miejskim obiekcie mieszkalnym, zlokalizowanym przy ul. Komunalnej, znajdzie się 14 lokali: sześć mniejszych, o powierzchni ponad 28 m kw. każdy, i osiem większych, każdy o powierzchni 40,24 m kw.

Mniejsze lokale składają się z pokoi wyposażonych w aneksy kuchenne z piecykiem gazowym, kuchenką i zlewem, łazienki, pomieszczenia gospodarczego i przedpokoju. Większe mają dodatkowo jeszcze jeden pokój. Na podłogach ułożona jest posadzka, a na ścianach w kuchni i łazience – kafelki. Zamontowano także urządzenia sanitarne w łazience.

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku budynek zasiedlą mieszkańcy. Obecnie trwają czynności odbiorowe, po których Miasto Mława wystąpi do służb sanitarnych, pożarniczych i nadzoru budowlanego o zgodę na użytkowanie nieruchomości.

źródło: Magdalena Grzywacz/KSM UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ksiądz
Ksiądz
2 lata temu

Patola w miesiąc zdewastuje

Petunia
Petunia
2 lata temu

Kolejny „kurnik”. Piszę szczerze, co myślę. Dobrze że są, ale te domki to okropność, przypominają właśnie kurniki czy też baraki. Miasto tworzy kategoryzujące „getta”. Zastanówcie się czy to jest dobry kierunek.

gala
gala
2 lata temu

znaczy się nowe BARAKI będą ha ha

Ona
Ona
2 lata temu

Identyczne klatki dla ludzi jak w strzegowie

Asghhj
Asghhj
2 lata temu

Czy to napewno jest budynek socjalny a nie komunalny. Wbrew pozorom robi to różnicę.

karol
karol
2 lata temu

mieszkania socjalne zawsze były budowane ,osobiście nie chciałbym mieszkać w tym obiekcie,na zachodzie imigrantów lokuje się w hotelach 2-4 gwiazdkowych

Mława
Mława
2 lata temu

Czyli już są gotowe mieszkania dla Patologi i nierobów, a uczciwy człowiek musi na wszystko zapracować ciężko.

WSTYD DLA NASZEGO RZADU ZE TAK PODZIELILI LUDZI I SPRZEDALI POLSKE ZA 500ZŁ…

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x