Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zakończyła się przebudowa estrady w mławskim parku


fot. Kamil Przytulski/UM Mława


Wyłoniony przez Miasto Mława wykonawca zakończył prace przy przebudowie estrady w parku miejskim. Odnowiony i odebrany w miniony piątek obiekt zapewni w przyszłości większe bezpieczeństwo i estetykę podczas plenerowych imprez.

– Przypomnijmy, że zostało wyremontowane zadaszenie sceny oraz estrady – z uwzględnieniem właściwego odprowadzenia wód. Wykonano także naprawę tynków i okładzin oraz dostarczono i zamontowano dwustronną tablicy informacyjną, na której w przyszłości będzie eksponowany program organizowanych imprez. Prace te wykonało Przedsiębiorstwo Budowlane „Domex” z Żuromina. Koszt przebudowy estrady wyniósł 196 094,44 zł. Wykonawca daje pięć lat gwarancji na obiekt remontowany – informuje urząd miasta.

W czerwcu br. pochylnię dla niepełnosprawnych wykonało przy estradzie Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe.

 

źródło i fot.:

Kamil Przytulski / Urząd Miasta Mława

oprac. red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelniczka
Czytelniczka
2 lata temu

A dlaczego tak drogo taki ,mały obiekt a tyle pieniędzy .

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Czemu to takie łaciate, czyżby zabrakło pieniędzy na farbę?

srs
srs
2 lata temu

czyli jak ? mamy bić brawa czy jak. smutne to że buduje się coś co i tak później trzeba naprawiać z mizernym skutkiem. Przecież Mława to nie Kalifornia i wiadomo że padać czasem może więc po co ten pierwszy ” dziwny projekt ” . wrrrr

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x