Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dziś i jutro. Zbiórka podpisów w sprawie uchylenie uchwały „śmieciowej”


Inicjatorzy zbiórki podpisów poparcia pod społecznym projektem uchwały w sprawie przywrócenia metody naliczania opłaty za odbiór odpadów wg zasady – „od osoby” oraz przeprowadzenia konsultacji społecznych w sprawie wyboru najkorzystniejszej dla mieszkańców metody zapowiadają kolejną otwartą zbiórkę podpisów.


Podpisy zbierane będą w sobotę 26 września pod pomnikiem św. Wojciecha w centrum miasta w godzinach 12 – 16 i w niedzielę na parkingu na ulicy Mariackiej w pobliżu kościoła w godzinach 10 – 16.

Aby społeczny komitet „Zmieńmy uchwałę o drastycznej podwyżce cen śmieci w Mławie 2020”, którego pełnomocnikami są Kamil Przybyszewski i Zbigniew Ruszkowski spełnił wymogi formalne, złożony do rady miasta projekt uchwały musi być poparty co najmniej 300 podpisami. Te zostały już zebrane w miniony weekend, ale organizatorzy na tym nie poprzestają.

– Podpisy zbierać będziemy nawet przy nie sprzyjającej pogodzie. Zależy nam, aby jak najwięcej osób włączyło się w tę społeczną akcję – mówią Kamil Przybyszewski i Zbigniew Ruszkowski.

Organizatorzy akcji informują, że wszelkich informacji o prowadzonej zbiórce można zasięgnąć pod numerem telefonu 515 460 949. Do złożenia podpisu potrzebny jest nr PESEL i adres zamieszkania.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
RÓSEK
RÓSEK
2 lata temu

Panowie uspokójcie się sprawdzić gdzie wynajmowane są domy pracownikom z UKRAINY I DOWALIĆ DOMIAR .

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x