Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niedzielny finał Milko Mazury MTB


W niedzielę 20 września w Wilkasach odbył się ostatni 8 etap cyklu Milko Mazury MTB. Ze względu na reżim sanitarny etapy tegorocznej edycji zorganizowane były w systemie dwudniowym – w soboty szkółki kolarskie a w niedziele dorośli i juniorzy.


Na dystansie EXPERT wystartował Paweł Rudziński (reprezentujący TWISTER TEAM), który w ostatnim etapie w kategorii EM4 zajął 10 miejsce. Natomiast klasyfikację generalną zakończył na 6 miejscu.

Hadrian Gruszewski na dystansie HOBBY etap w Wilkasach w swojej juniorskiej kategorii wygrał (open był 4). W klasyfikacji generalnej uplasował się na trzecim miejscu open i drugim w swojej kategorii.

Gratulujemy udziału i wysokich lokat oraz życzymy dalszego sportowego rozwoju.

Szczegółowe wyniki dostępne na stronie: https://www.mazurymtb.pl/zawody/klasyfikacja/2020

fot. Anna Kajat i Mateusz Klimek

źródło: www.mazurymtb.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
gala
gala
2 lata temu

jeszcze w boksie, lekkoatletyce, piłce nożnej, siatkówce i innych sportach porobić co dwa lata kategorie wiekowe i będzie mistrzów że ho ho

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  gala

Tak samo w jak w lekkiej czy też w piłce nożnej czy i innych sportach są kategorie wiekowe. I kat. nie są co dwa lata a co 10 (chyba ze mowa o najmłodszych kat.)

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x