Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dachowanie seata koło Uniszek Gumowskich [fot]


Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 21.00 na drodze pomiędzy Uniszkami Gumowskimi a Zawadzkimi. Kierująca Seatem Ibizą kobieta, w pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem, który wypadł z drogi i dachował. Autem podróżowały trzy osoby. Miejsce zdarzenia zabezpieczyli strażacy, a zespół ratownictwa medycznego udzielił poszkodowanym pomocy. W wyniku zdarzenia poszkodowany został 10- letni chłopiec i 20- latka. Kobieta oraz dziecko zostali zabrani do szpitala w Mławie – informuje mławska straż.


red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x