Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szreńsk. Pędziła ponad 100 km/h w terenie zabudowanym


fot. ilustracyjne


Mławscy policjanci ruchu drogowego, w Szreńsku, na ul. Mławskiej, objętej nadzorem z powodu potwierdzonych zgłoszeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, zatrzymali kierującą, która przekroczyła prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek,  przed godz. 15. Patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującą fordem, 51-letnią mieszkankę pow. mławskiego. W miejscu objętym ograniczeniem prędkości do 50 km/k kierująca miała na liczniku pod 100 km/h. Kierującej zatrzymano prawo jazdy. Została ukarana mandatem w wysokości 500 zł oraz 10 punktami karnymi.

Współpraca z mieszkańcami, dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa pozwala na eliminowanie lokalnych zagrożeń. Miejsca zweryfikowane jako „potwierdzone”, pozostają pod szczególnym nadzorem policji – nie tylko w kategoriach dotyczących ruchu drogowego. Zachęcamy do korzystania z Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x