Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nietypowa lekcja języka polskiego. Pomogło przebranie


Szóstoklasiści z SP 3 w nietypowy sposób zbierali wiadomości na temat dialogów. Przebrani w dziewiętnastowieczne  stroje ćwiczyli zasady ich tworzenia. Przy okazji omawiali maniery panujące w czasach już tak dla nich odległych, choć niektóry z nich wcale nie straciły na aktualności. Jak to wyglądało w praktyce, sami zobaczcie na fotografiach.


Jan Maria Jackowski
Reklama

źródło i fot. : SP 3 Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x