Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Plastyczny Konkurs Profilaktyczny dla uczniów mławskich szkół podstawowych


Do 31 października 2020 r. można przesyłać prace na Plastyczny Konkurs Profilaktyczny pn. „Życie bez dopalaczy dużo więcej dla mnie znaczy”, który ma na celu promować styl życia wolny od narkotyków i dopalaczy, kształtować pozytywne normy i wartości, ale przede wszystkim zachęcić dzieci i młodzież do własnych przemyśleń i reagowania na zjawiska patologiczne, które niszczą życie młodych ludzi. Rysunki na konkurs mogą nadsyłać uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych z terenu Mławy. Dwanaście najlepszych prac zostanie opublikowanych w kalendarzu profilaktycznym na 2021 r. Organizatorem konkursu jest Miejski Dom Kultury w Mławie.


Częścią zadania pn. „Życie bez dopalaczy dużo więcej dla mnie znaczy” jest również wykład online przygotowany przez asp. szt. Komendy Powiatowej Policji w Mławie, Panią Annę Pawłowską. Zachęcamy do obejrzenia filmu, który wprowadzi do tematyki konkursu, uświadomi czym są narkotyki i dopalacze, co grodzi za ich rozpowszechnianie, jak wpływają one na zdrowie człowieka, i dlaczego są tak dużym zagrożeniem w środowisku osób młodych.

Link do wykładu https://www.youtube.com/watch?v=qrSjNvO69B4
Regulamin Konkursu i formularz zgłoszeniowy na stronie https://mdkmlawa.com/news/1272/plastyczny-konkurs-profilaktyczny-dla-uczniow-mlawskich-szkol

Zadania dofinansowane z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława w 2020 r.

Konkurs organizowany pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x