Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Generalka dla wytrwałych. Zuzanna Gruszewska i Kacper Siergiej na podium


autor zdjęcia: Mateusz Klimek; źródło: funpage FB Milko Mazury MTB


W sobotę 19 września w Wilkasach odbył się ostatni 8 etap cyklu Milko Mazury MTB. Dwoje dzieci z Mławy wygrało sobotnie wyścigi w swoich kategoriach.

Zuzanna Gruszewska etap 8 zakończyła na pierwszym miejscu jako młodziczka. Wygrała również klasyfikację generalną cyklu uzyskując maksymalną liczbę punktów.

Kacper Siergiej podczas ostatniego etapu także zajął pierwsze miejsce. W klasyfikacji generalnej żaków zgromadził najwięcej punktów i tym samym wygrał generalkę.

Szczegółowe wyniki dostępne na stronie: https://www.mazurymtb.pl/zawody/klasyfikacja/2020

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x