Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szóstoklasiści z  SP 3 wydali pierwszą książkę


„W ogrodzie dziecięcej fantazji” – to tytuł pierwszej książki wydanej przez szóstoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie.


Uczniowie na lekcjach języka polskiego pisali opowiadania, korzystając z piktogramów, kostek narracyjnych oraz rozpoczętych historii. Ćwiczenia te miały na celu „rozpisanie uczniów”, czego efektem było zredagowanie i wydanie książki z własnoręcznie wykonanymi ilustracjami.

autor i fot.: SP 3

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x