Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Śladami sierpnia 1920. Biblioteka zaprasza na historyczny rajd autokarowyW nadchodzący czwartek, 24 września br., Miejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie serdecznie zaprasza na rajd autokarowy pod hasłem „Śladami sierpnia 1920 r.” O lokalnej historii opowiadał będzie dr Leszek Arent. Chętnych biblioteka prosi o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa telefoniczne  601 092 206 i 23 654 36 63 wewn. 12 lub osobiście w bibliotece. Ilość miejsc jest ograniczona. Szczegóły na plakacie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x