Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nawet z piekła można wrócić szczęśliwym


Dnia 12 września w okolicach Zakopanego odbył się liczący 122 km wyścig kolarski. Tatra Road Race jest najtrudniejszym wyścigiem szosowym dla amatorów. Nie chodzi w nim o zajęte miejsce – samo wystartowanie i ukończenie wyścigu jest już osiągnięciem. 


Każdy kto podejmuje wyzwanie i staje na starcie, przez długi czas wspomina jak było ciężko i pięknie. Kolarze podczas wyścigu mogli podziwiać piękne panoramy Polskich Tatr.

Dystans HELL (piekło) z Mławy ukończyli Janusz Jastrzębowski, Paweł Rudziński oraz najwyżej sklasyfikowany Bartosz Grędziński (42. w kategorii OPEN i 23. w kategorii M3).

źródło: tatraroadrace.com oraz FB @tatraroadrace

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x