Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Powstanie parking przy Warszawskiej


fot. UM Mława


Dostrzegając problemy związane z brakiem miejsc postojowych dla samochodów nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół nr 4 w Mławie, burmistrz Sławomir Kowalewski zaproponował dyrektorowi placówki – Stanisławowi Matyjasikowi, dzierżawę działki należącej do miasta, leżącej u zbiegu ulic Warszawskiej i Browarnej.

Miejsce to, położone naprzeciwko „Ekonomika”, może rozwiązać trudności, z którymi obecnie boryka się społeczność szkolna ZS nr 4. Teren o powierzchni 13 arów ma w przyszłości na swój koszt zagospodarować dzierżawca. Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Mława już przygotowuje dokumenty związane z dzierżawą. Z nowego parkingu będzie można korzystać prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

źródło: MG/KSM UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ramzes
Ramzes
2 lata temu

Rychło wczas burmistrz się obudził. No ale lepiej późno niż wcale. Gratulacje

Ola
Ola
2 lata temu

No wreszcie ktoś pomyślał. Dzięki p. Burmistrzu. Do tej pory nawet przed wywiadówka rodzice parkowali wokół ratusza, bo przy Szkole nie bylo miejscs

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Ola

Chyba starosto z artykułu jasno wynika czyj to pomysł i wykonanie burmistrz tylko dzierżawi
Ale klakierstwo i manipulacja pierwszorzedne

Ola
Ola
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Burmistrz zaproponował. Czytaj że zrozumieniem!!!

Czytelniczka
Czytelniczka
2 lata temu

Szkoda, że znowu będziemy betonować

Ola
Ola
2 lata temu
Reply to  Czytelniczka

I czego ci szkoda. Pojęcie nasz jak kura

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x