Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dom na słonecznym stoku


Osiedle domków szeregowych Słoneczny Stok położone jest przy ul. Żuromińskiej 10 min. samochodem od centrum Mławy. Z balkonów rozpościera się piękny widok na zielone tereny obszaru chronionego krajobrazu Natura 2000. W bliskiej odległości znajdują się też tereny leśne oraz Zalew Ruda. Kilkadziesiąt metrów od budynku znajduje się plac zabaw wraz z boiskiem do piłki nożnej i gry w koszykówkę. Dodatkowo w odległości około 200 m znajduje się market Dino. Obok domków biegnie droga rowerowa, która pozwala na zorganizowanie sobie wycieczki rowerowej do lasu, lub nad Zalew Ruda.

W ofercie mamy 5 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 121 m2:

Parter:
Salon + Jadalnia + Kuchnia – 25,41 m2
Łazienka – 1,44 m2
Korytarz – 3,12 m2
Pom. Gospodarcze – 1,36 m2
Wiatrołap – 8,15 m2
Garaż – 18,47 m2

Piętro:
Pokój 1 – 20,90 m2
Pokój 2 – 11,22 m2
Pokój 3 – 11,22 m2
Łazienka – 7,28 m2
Korytarz – 5,65 m2
Kotłownia – 3,20 m2
Kl. schodowa – 3,29 m2

Możliwość adaptacji poddasza.

 Bezpośrednio do budynku doprowadzone:
– prąd
– gaz
– woda
– szambo

Powierzchnia działki od 200 do 300 m2 w zależności od wybranego segmentu.
Budynek w stanie surowym zamkniętym (okna 3-szybowe, drzwi, brama garażowa, blacho-dachówka, ocieplenie grafitowe i tynk). Na balkonach zamontowano przeszklone balustrady.

Osiedle położone jest w malowniczej i spokojnej okolicy obok obszaru chronionego Natura 2000, a zarazem czas dojazdu z tego miejsca do centrum Mławy to ok. 10 min., do szkoły, przedszkola i kościoła 5 min., a do dworca PKP, PKS (na Wólce) 3 min. samochodem.

Z uwagi na pandemię koronawirusa, coraz więcej osób rozważa zakup domu w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej z uwagi na możliwość posiadania własnego ogródka.

Dodatkowo koszt zakupu oferowanych przez nas domów nie odbiega od ceny zakupu mieszkania w przeliczeniu na m2.

Domy oferowane są w cenie już od 249.000 zł. W przypadku zainteresowania zakupem domu z Państwa strony i chęcią poznania szczegółów inwestycji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.


art. sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]