Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wyprzedaż Garażowa!Urząd Miasta Przasnysz zaprasza wszystkich zainteresowanych na Wyprzedaż Garażową, która odbędzie się 26 września 2020 r. na Targowisku Miejskim przy ul. Polnej w Przasnyszu.

Impreza odbędzie się na terenie targowiska miejskiego w Przasnyszu, przy ul. Polnej, w dniu 26 września 2020 r., w godz. 9.00-15.00.

Do wystawiania i zaprezentowania przedmiotów na wyprzedaży mają prawo osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie pod opieką osoby dorosłej. Organizator zapewnia stoiska na Wyprzedaży (za odpłatnością 10 zł od stoiska). Wstęp dla osób odwiedzających jest darmowy.

Wszyscy chętni do wystawienia swoich produktów proszeni są o przesłanie zgłoszenia pocztą elektroniczną na adres: [email protected], bądź zgłoszenia telefonicznego pod nr telefonu: 29 756 49 27, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 września 2020 r. W zgłoszeniu należy dokładnie określić rodzaj wystawianego
towaru. Więcej szczegółów w regulaminie: REGULAMIN DLA WYSTAWCÓW [pdf]

 

źródło: Organizator/oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x