Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trzech mieszkańców pow. mławskiego zatrzymanych w Raciążu


fot. ilustracyjne


Do 3 lat więzienie grozi trzem mieszkańcom pow. mławskiego zatrzymanym przez raciąskich policjantów. Funkcjonariusze znaleźli przy nich narkotyki – amfetaminę i marihuanę. Za posiadanie zakazanych substancji grozić im może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu około godz. 1.00 w nocy policjanci z raciąskiego komisariatu na stacji paliw w Raciążu zauważyli toyotę – busa, a przy niej siedmiu mężczyzn. Osoby te na widok radiowozu wyraźnie się zmieszały i zaczęły nerwowo zachowywać. W czasie legitymowania okazało się, że są to mieszkańcy pow. mławskiego w wieku 24-44 lata.  Mundurowi podejrzewali, że mogą oni mieć coś na sumieniu. W czasie kontroli odzieży i bagażu znaleźli powód nerwowego zachowania mężczyzn. W torbie, którą miał na ramieniu 24-latek policjanci znaleźli torebkę strunową z białym proszkiem. W czasie późniejszego przeszukania odzieży, okazało się, że jeszcze jedna torebkę strunową z taką samą zawartością młody mężczyzna schował pod bielizną. 25-latek, w podręcznej saszetce, ukrywał torebkę foliową z białym proszkiem, a w jego bagażu mundurowi znaleźli jeszcze dwie torebki z zapięciem strunowym z suszem roślinnym. W plecaku kolejnego mężczyzny – 33-latka funkcjonariusze ujawnili zawiniątko foliowe z suszem roślinnym. Pozostałe osoby nie miały przy sobie zakazanych substancji.

Po sprawdzeniu substancji testerem narkotykowym okazało się, że jest to amfetamina i marihuana. Waga obu zabezpieczonych narkotyków to w sumie ponad 17 gramów.

Trzej mężczyźni, przy których policjanci znaleźli zakazane substancje zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych. Grozi im do 3 lat więzienia.

źródło: podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x