Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

II  Mławski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt za nami [fot.]


W sobotę 12 września na parkiecie Mławskiej Hali Sportowej odbył się II  Mławski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt . Do sportowej rywalizacji stanęło  7 drużyn w II kategoriach wiekowych. W trwających ponad sześć godzin rozgrywkach nie zabrakło sportowych emocji zawodniczek, no i oczywiście dopingu z trybun. Nasze dziewczęta wywalczyły sobie miejsca na podium.


W kategorii młodziczka najlepszym zespołem okazała się drużyna Jutrzenki Płock, wygrywając swoje pojedynki bardzo zdecydowanie. Z wyniku cieszyły się zawodniczki KS Zawkrze, które po zaciętym i wyrównanym pojedynku pokonały Czarnych Regimin i zajęły drugie miejsce w klasyfikacji końcowej.

Nieco mniej szczęśliwie potoczyły się pojedynki dziewcząt KS Zawkrza rocznika 2008. Nieznaczną różnicą bramek przegrały swój pierwszy mecz z Wkrą Sochocin, a potem uległy najlepszej drużynie turnieju w tym roczniku – MUKS Czarni Regimin.  Pocieszeniem był zwycięski mecz z MKS Brodnica. Ostatecznie nasze dziewczęta uplasowały się na 3. miejscu.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy. Zawodniczki upominki  ufundowane przez sponsorów. Najlepsza zawodniczka z każdej drużyny –upominek , w wśród nich Natalia Gorlewska z drużyny młodziczek i Oliwia Calik z r 2008.

Wyniki meczów młodziczek:

KS Zawkrze Mława –  MMKS Jutrzenka Płock – 6:15

MMKS Jutrzenka Płock- MUKS Czarni Regimin – 13: 6

KS Zawkrze Mława- MUKS Czarni Regimin  9: 8

Kolejność końcowa:

  • MMKS Jutrzenka Plock,
  • KS Zawkrze Mława
  • MUKS Czarni Regimin

Wyniki meczów rocznika 2008

Zawkrze Mława –Wkra Sochocin- 13: 16

MUKS Czarni Regimin-MKS Brodnica 11:5

KS Zawkrze Mława –MKS Brodnica 16:9

Wkra Sochocin-  MKS Brodnica      16:10

Zawkrze Mława –MUKS Czarni Regimin -7:17

MUKS Czarni Regimin- Wkra Sochocin   14: 6

Kolejność końcowa:

  • MUKS Czarni Regimin
  • Wkra Sochocin
  • Zawkrze Mława,MKS Brodnica

Organizatorami turnieju był Klub Sportowy Zawkrze Mława, Mławska Hala Sportowa  i rodzice zawodniczek.

JK

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x