Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Traktorzysta „po 3 piwach” miał 3 promile. Spowodował kolizję


fot. ilustracyjne


Interweniujący policjanci zatrzymali kierowcę ciągnika rolniczego, który chwilę wcześniej, w Dąbrowie, uderzył w zaparkowany samochód marki Peugeot 307 i odjechał z miejsca zdarzenia. Policję wezwali świadkowie.

Do zdarzenia doszło wczoraj, o godz. 12, w Dąbrowie. Kierujący ciągnikiem rolniczym, przejeżdżając w pobliżu kościoła, uderzył w tył zaparkowanego przy ogrodzeniu pojazdu marki Peugeot 307. Wewnątrz samochodu nikogo nie było. Kierowca ciągnika po zdarzeniu odjechał w kierunku krajowej siódemki. Policję powiadomili świadkowie kolizji.

Interweniujący policjanci odnaleźli ciągnik rolniczy i ustalili kierującego. Okazał się nim 52-letni mieszkaniec pow. mławskiego. W momencie zatrzymania miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. W rozmowie z policjantami, tłumaczył że po pracy na polu wypił 3 piwa. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Zgodnie z Kodeksem Karnym, art. 178a. § 1. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x