Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Poszukiwany listem gończym modlił się w kościele. Tam rozpoznał  go policjant


fot. ilustracyjne


Sosnowiecki policjant z zespołu poszukiwań, będąc w czasie wolnym od służby zauważył w kościele mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 44-latek jest sprawcą pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Był poszukiwany od kwietnia b.r.

Sosnowiecki policjant w czasie wolnym uczestniczył w niedzielnej mszy w jednej z sosnowieckich parafii. W trakcie liturgii pośród współuczestników zauważył mężczyznę, którego rozpoznał jako osobę poszukiwaną listem gończym do sprawy pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Postępując ostrożnie, tak, by nie doprowadzić do spowodowania zagrożenia dla uczestników mszy, oraz by nie zakłócać jej przebiegu, dyskretnie powiadomił policjantów, którzy przyjechali na miejsce i udzielili mu wsparcia. Podczas czynności mężczyzna nie stawiał oporu, więc zatrzymanie nie wzbudziło zainteresowania uczestników liturgii. 44-latek był poszukiwany listem gończym, jaki wystawił za nim Sąd Okręgowy w Katowicach. Ma do odbycia karę 3 lat pozbawienia wolności. Został już osadzony w areszcie, skąd trafi do docelowego zakładu penitencjarnego.

źródło: KM w Sosnowcu

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jtjjt
Jtjjt
2 lata temu

Żadnego zagrożenia zapewne nie stanowił ale przecież sytuację trzeba trochę wyolbrzymić, bo policjant w dodatku na dniu wolnym, był na mszy aż dziwne…. Poza tym sprawdzajcie fakty….

Zbyszek Mieszkaniec zwykły
Zbyszek Mieszkaniec zwykły
2 lata temu

Czy Katowice to obejmuje Codziennik Mławski ,a może che sponsorować nagrodę dla policjanta….Tyle u nas się dzieje-…w teren prosimy w teren…..

A to ciekawe
A to ciekawe
2 lata temu

Hmmm… ale co milicjant robił w kościele??

Jtjjt
Jtjjt
2 lata temu
Reply to  A to ciekawe

Modlił się żeby kłamstwo o pandemii nie wyszło na jaw

Socra
Socra
2 lata temu

Pewnie się modlił, żeby go nie złapali

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x