Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Alarm bombowy w ciechanowskiej uczelni


W niedzielę około godz. 21:00 na skrzynkę pocztową Państwowej Uczelni Zawodowej przy ul. Narutowicza oraz Państwowej Wyższej szkoły Zawodowej przy ul. Wojska Polskiego w Ciechanowie przesłana została wiadomość o podłożonym ładunku wybuchowym.


Wczoraj rano dyrekcja Państwowej Uczelni Zawodowej podjęła decyzję o ewakuacji 36 osób. Funkcjonariusze Policji dokonali sprawdzenia budynku pod kątem pirotechnicznym – nie potwierdzono informacji na temat ładunku wybuchowego. Ciechanowska policja prowadzi czynności, by ustalić sprawcę fałszywego alarmu.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x