Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Potrącenie pieszej przy Wiadukcie Szreńskim. Aktualizacja


Jak podaje mławska straż pożarna, kilka minut po godzinie 10-tej, przy zjeździe z Wiaduktu Szreńskiego doszło do potrącenia kobiety. Na miejscu  zdarzenia strażacy z PSP Mława udzielają poszkodowanej kwalifikowanej pierwszej pomocy. Osoba jest przytomna.


Aktualizacja 14.09.2020

Do zdarzenia doszło chwilę po godz. 10. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki VW Polo, 75-letni mieszkaniec pow. mławskiego, zjeżdżając z wiaduktu w kierunku miasta, potrącił znajdującą się na przejściu dla pieszych kobietę. 58- letnia mławianka, z ogólnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Mławie. Kierowca volkswagena był trzeźwy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

red.

fot. KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x