Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Inscenizacja rozbicia siedziby PUB. Przyjdź i zobacz koniecznie


Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej 79 p.p zaprasza 12 września na coroczną inscenizację rozbicia siedziby Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Mławie.


– Od wielu lat przywracamy pamięć o bardziej lub mniej znanych wydarzeniach z historii miasta. Dobrze już znaną historią jest rozbicie siedziby PUBP w Mławie na ulicy Reymonta. Na tę inscenizację serdecznie wszystkich zapraszamy i w tym roku. W przyszłym planujemy też inne widowisko historyczne – mówi Zbigniew Ruszkowski z SRH 79 p.p.

Tegoroczna inscenizacja będzie bogatsza i bardziej atrakcyjna, więcej będzie pojazdów i uzbrojenia. Organizatorzy ze względów sanitarnych zaplanowali rozmieszczenie widzów w dziesięcioosobowych strefach, w związku z tym apelują, aby widzowie zjawili się już kilka minut przed godziną rozpoczęcia, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Przypominają też o stosowaniu środków ochrony osobistej.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x