Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława nadal z dwoma zastępcami burmistrza


Minął już roczny okres na jaki pierwotnie burmistrz Sławomir Kowalewski powołał swojego drugiego zastępcę Szymona Zejera. Zgodnie z wydanym zarządzeniem powołanie sprzed roku obejmowało okres od 1 września 2019 r. do 31 sierpnia 2020 r. Teraz drugi burmistrz został powołany już na czas nieokreślony.


Z mocy Zarządzenia Nr 153/2020 Burmistrza Miasta Mława z dnia 26 sierpnia 2020 r. w sprawie powołania Drugiego Zastępcy Burmistrza Miasta Mława  pełniący obecnie tę funkcję Szymon Zejer nadal pozostanie na stanowisku Drugiego Zastępcy Burmistrza Miasta Mława.  To powołanie powoduje nawiązanie stosunku pracy w Urzędzie Miasta Mława już na czas nieokreślony.  

Przypomnijmy, Pierwszym Zastępcą Burmistrza Miasta Mława i w połowie etatu sekretarzem miasta również nadal pozostaje Janina Budzichowska. Jak widać, nie zdecydowała się ona odejść tak jak zapowiadała wcześniej na emeryturę.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
12 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
2 lata temu

Ten pan powinien mieć ksywę struś pędzi wiatr bo jego dużym atutem jest ucieczka.

WML
WML
2 lata temu

Ojczyznę dojną racz nam wrócić Panie

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  WML

Już dawno wróciła

Dojrzały Mławiak
Dojrzały Mławiak
2 lata temu

Szkoda, że wybory dopiero za 3 lata… Wtedy podziękujemy burmistrzowi i radnym… Wszystkim radnym … Tylko szkoda, ze musimy z podziękowaniami czekać aż 3 lata !!!!

Jan
Jan
2 lata temu

Nie trzeba czekać bo można to zrobić w drodze referendum. Tylko potrzebne są odważne osoby które chcą poświęcić swój czas dla Mławy. Ale zgadza się za 3 lata mławianie w swoich głosowaniach podziękują. I pan zastępca nie będzie musiał uciekać przy trudnych pytaniach bo nikt na niego nie będzie głosował.

miłosz
miłosz
2 lata temu
Reply to  Jan

Tak… już mieli podziękować mu ostatnio to zdeklasował swojego rywala.. Podziękowali mu i to dobrze

Do Uciekiniera
Do Uciekiniera
2 lata temu

Niech jeszcze raz ucieknie z zebrania na Wólce.
Ma chłop do tego talent!

Krysia
Krysia
2 lata temu

Przecież Pani Budzichowska odchodzi z końcem września.

Kim
Kim
2 lata temu

Tak sobie wybraliśmy tak mamy cały czas słyszę narzekania na burmistrza jaki to on nie dobry a jak są wybory to prawie wszyscy idziecie i na niego głosujecie czyli wam pasuje

Mxm
Mxm
2 lata temu
Reply to  Kim

Kim, dobrze gadasz!

Kejt
Kejt
2 lata temu

S.K. potrzebuje 2 zastępców bo on sam „pracuje” zdalnie i nigdy go w urzędzie nie ma!!!

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lata temu

No tak wszędzie podwyżki,nie mowiac już o śmieciach..po to żeby burmistrz mogl utrzymać i dać etat swoim przyd….a zwykły człowiek choć po studiach jeśli chce pracować jest skazany na LG…za stanie przy linii powinien całować po rękach burmistrza bo dzięki niemu ma możliwość pracy…tylko szkoda że nie jest to praca w urzędzie…,,pozdrowienia ,,dla włodarza miasya

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x