Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Zamieszkaj w nowym domu z własnym ogrodem


 

Szeregówki jak marzenie

Własny ogród, widna kuchnia, piękny salon, cztery sypialnie, dwie łazienki i garaż. Wszystko w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Mławy.

Osiedle domów jednorodzinnych za szpitalem to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Mławie. Cicho i spokojnie jak na wsi, a jednocześnie rzut beretem do centrum miasta. I właśnie w tym miejscu, przy ulicy 20. Dywizji Piechoty Wojska Polskiego powstaje piękne osiedle domów w zabudowie szeregowej. Każdy z nich o powierzchni niemal 130 m2 z garażem.

Na dole piękny duży salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, łazienka, hol, pomieszczenie gospodarcze i garaż. Na piętrze cztery sypialnie i duża łazienka. Jest część dzienna i część nocna. Wejście do domu od strony północnej i salon od strony południowej. Wszystko zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i wygodzie – informuje Katarzyna Sobolewska, właścicielka biura nieruchomości zajmująca się sprzedażą tej atrakcyjnej inwestycji.

W ostatnim czasie domy szeregowe zyskują coraz większą popularność. Są niewiele droższe niż mieszkania, a swoją funkcjonalnością nie odbiegają od domów jednorodzinnych.  – Sytuacja w Covid 19 pokazała jak cenny jest choćby najmniejszy kawałek gruntu, zwłaszcza przy własnym domu. Do każdej naszej „Szeregówki” przynależy po kilkadziesiąt metrów działki – wyjaśnia Przemysław Wyszomirski, współwłaściciel firmy deweloperskiej budującej „szeregówki” za szpitalem.

Firma K.P. Dewelopment znana jest z solidności. Deweloper buduje z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wystarczy choćby wspomnieć o ostatniej zrealizowanej przez niego inwestycji w Mławie, przy ulicy Nowoleśnej. Nie inaczej zapewne będzie i tym razem. – Solidne okna, dach, mury i instalacje. Do tego sporo nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Staramy się aby każda nasza inwestycja była lepsza od poprzedniej. Nie inaczej będzie i tym razem – zapewnia Wyszomirski.

Choć dobrze często nie oznacza tanio Katarzyna Sobolewska zapewnia, że dla chcącego nic trudnego. Jeśli ktoś ma własne mieszkanie w bloku i chciałby je zamienić na piękny własny dom z działką to szansa jest teraz bardzo duża. – Wystarczy dwadzieścia procent wkładu własnego i rata miesięczna 1400 zł. Nasze biuro pomoże sprzedać stare mieszkanie i pomoże w uzyskaniu kredytu. Ze sprzedaży mieszkania można sfinansować wkład oraz wykończyć nowy dom – wyjaśnia Sobolewska.


art. sponsorowany

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]