Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Inscenizacja rozbicia siedziby PUB. Zapraszamy 12 września


Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej 79 p.p zaprasza 12 września na coroczną inscenizację rozbicia siedziby Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Mławie.


– Od wielu lat przywracamy pamięć o bardziej lub mniej znanych wydarzeniach z historii miasta. Dobrze już znaną historią jest rozbicie siedziby PUBP w Mławie na ulicy Reymonta. Na tę inscenizację serdecznie wszystkich zapraszamy i w tym roku. W przyszłym planujemy też inne widowisko historyczne – mówi Zbigniew Ruszkowski z SRH 79 p.p.

Tegoroczna inscenizacja będzie bogatsza i bardziej atrakcyjna, więcej będzie pojazdów i uzbrojenia. Organizatorzy ze względów sanitarnych zaplanowali rozmieszczenie widzów w dziesięcioosobowych strefach, w związku z tym apelują, aby widzowie zjawili się już kilka minut przed godziną rozpoczęcia, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Przypominają też o stosowaniu środków ochrony osobistej.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławiak
Mławiak
2 lata temu

W koncu GRH LC MLAWA pokaże na co ich stać

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x