Nietrzeźwy kierowca zatrzymany na Napoleońskiej
— 08/09/2020
Pomimo stałych policyjnych kontroli, niestety ciągle na drogach powiatu mławskiego zdarzają się nowe przypadki, zatrzymania osób kierujących pojazdem pod wpływem alkoholu.
W niedzielę, o godz. 18, na ul. Napoleońskiej w Mławie, patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującego samochodem marki Renault Laguna. 36-letni mławianin miał w organizmie ponad 1,40 promila alkoholu.
Zgodnie z Kodeksem Karnym, art. 178a. § 1. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
źródło: KPP Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski
[TUTAJ]