Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

17 września. Zapraszamy na obchody Światowego Dnia Sybiraka


Związek Sybiraków w Mławie i Burmistrz Miasta Mława zapraszają na obchody Światowego Dnia Sybiraka, upamiętniające 81. rocznicę agresji ZSRR na Polskę.


Uroczystości odbędą się w czwartek 17 września 2020 r. Rozpocznie je o godzinie 10:00 msza św. w kościele pw. Świętej Trójcy. Następnie uczestnicy obchodów przejdą na cmentarz parafialny przy ul. 18 Stycznia, gdzie przy pomniku upamiętniającym ofiary sowieckiego totalitaryzmu zostanie odegrany hymn państwowy, a gospodarze uroczystości wygłoszą okolicznościowe przemówienia. W intencji represjonowanych zostanie odmówiona modlitwa, a na poświęconym im symbolicznym grobie złożone kwiaty i zapalone znicze.

Ze względów sanitarnych związanych z obecną sytuacją epidemiczną, bardzo prosimy o zachowanie niezbędnych wymogów bezpieczeństwa: utrzymywanie dystansu społecznego oraz – jeśli nie zachodzą przeciwwskazania zdrowotne – stosowanie maseczek lub innych osłon ust i nosa.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x