Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Z powodzeniem ścigali się w Węgorzewie


W miniony weekend  w Węgorzewie odbył się kolejny, szósty etap zawodów z cyklu Milko Mazury MTB. Na starcie tego wyścigu stanęli również pochodzący z Mławy kolarze, którzy zaprezentowali całkiem dobrą formę.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Do miejsca na podium niewiele zabrakło Bartoszowi Grędzińskiemu. Ostatecznie zajął on 4 miejsce w kategorii M3 (open był 5) na dystansie PRO (około 40 km). Paweł Rudziński reprezentujący TWISTER TEAM był 9-ty w kategorii EM4 na dystansie EXPERT (około 30 km).

Pełnym sukcesem może pochwalić się Hadrian Gruszewski, który zdobył złoty medal open i w kategorii junior (HMJ) na dystansie HOBBY (około 20 km) – jako junior wygrał ze starszymi i bardziej doświadczonymi kolarzami.

Na podium stanęli też Zuzia Gruszewska w kategorii młodzicy (trasa 14 km) i Kacper Siergiej w kategorii żaków (na dystansie około 9 km).

Tegoroczna edycja Milko Mazury MTB rozpoczęła się 21 czerwca w Mikołajkach. W najbliższy weekend organizatorzy zapraszają do pobliskiego Lidzbarka, a ósmy, finałowy etap odbędzie się w dniach 19 – 20 września w Wilkasach.

źródło: https://www.mazurymtb.pl

fot. Anna Kajat

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x