Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Spotkajmy się, by wspólnie świętować


Miejska Biblioteka Publiczna im. Bolesława Prusa w Mławie serdecznie zaprasza na spotkanie pod hasłem „STO LAT, STO LAT temu, czyli jak się żyło po odzyskaniu niepodległości” w czwartek 10 września br. o godz. 15:00 w czytelni dla dorosłych na parterze.


Podczas spotkania dr Leszek Arent opowie o początkach Polski Niepodległej, wojnie polsko-bolszewickiej i Bitwie Warszawskiej, ze szczególnym uwzględnieniem okolic Mławy. Tło obyczajowe lat dwudziestych i stroje z epoki zaprezentuje kolekcjonerka i pasjonatka mody retro Ewa Stabach. – Spotkajmy się przy kawie i słodkim poczęstunku, by wspólnie świętować! Mile widziane stroje w stylu retro – zapraszają bibliotekarki.

Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o zgłoszenia do 9 września br. pod numerami tel. 601 092 206 lub 23 654 36 63 wew. 12.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

źródło: UMM

Poniżej zamieszczamy plakat informacyjny.

plakat 10 09

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x