Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Inscenizacja rozbicia siedziby PUB. Zapraszamy 12 września


Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej 79 p.p zaprasza 12 września na coroczną inscenizację rozbicia siedziby Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Mławie.


Organizowana z powodzeniem już od kilku lat przez Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej 79 p.p inscenizacja rozbicia siedziby Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Mławie odbywała się zwykle na początku czerwca, nawiązując do rocznicy tamtych wydarzeń, które miały miejsce w Mławie w nocy z 2 na 3 czerwca 1945 r. W tym roku wyjątkowo – ze względu na rygory obowiązujące organizatorów imprez – termin inscenizacji przesunięto na 12 września.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ubekiwon
Ubekiwon
2 lata temu

Powinno się na tę rekonstrukcję zaprosić żyjących po dziś dzień i mających się dobrze finansowo dowódców UB w Mławie, którzy dzisiaj żyją sobie z wysokich emerytur ubeckich i których należyta kara niestety ominęła. A powinni garować co najmniej.

Ewa
Ewa
2 lata temu

Super! Czyli jest w tym mieście człowiek, który potrafi coś zorganizować!

Ania
Ania
2 lata temu
Reply to  Ewa

Jak widać Stowarzyszenie, a to grupa ludzi

Można ?
Można ?
2 lata temu

No i można coś zrobić ?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x