Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Inscenizacja rozbicia siedziby PUB. Zapraszamy 12 września


Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej 79 p.p zaprasza 12 września na coroczną inscenizację rozbicia siedziby Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Mławie.


Organizowana z powodzeniem już od kilku lat przez Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej 79 p.p inscenizacja rozbicia siedziby Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Mławie odbywała się zwykle na początku czerwca, nawiązując do rocznicy tamtych wydarzeń, które miały miejsce w Mławie w nocy z 2 na 3 czerwca 1945 r. W tym roku wyjątkowo – ze względu na rygory obowiązujące organizatorów imprez – termin inscenizacji przesunięto na 12 września.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ubekiwon
Ubekiwon
1 rok temu

Powinno się na tę rekonstrukcję zaprosić żyjących po dziś dzień i mających się dobrze finansowo dowódców UB w Mławie, którzy dzisiaj żyją sobie z wysokich emerytur ubeckich i których należyta kara niestety ominęła. A powinni garować co najmniej.

Ewa
Ewa
1 rok temu

Super! Czyli jest w tym mieście człowiek, który potrafi coś zorganizować!

Ania
Ania
1 rok temu
Reply to  Ewa

Jak widać Stowarzyszenie, a to grupa ludzi

Można ?
Można ?
1 rok temu

No i można coś zrobić ?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x