Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Muzyka klasyczna w niedzielę w kościele Świętej Trójcy


Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej zaprasza w niedzielę 6 września 2020 r. o godz. 18:00 do kościoła Świętej Trójcy w Mławie na koncert,  podczas obchodzonego aktualnie Roku ks. Wawrzyńca Stanisława Benika – autora Gorzkich Żali – z okazji 300. rocznicy śmierci.


Wystąpią Krzysztof Grzybowski  – klarnet) i Mateusz Rzewuski – organy, wykonają utwory Johanna Sebastiana Bacha, Franza Schuberta, Feliksa Mendelssohna, Marii Pokrzywińskiej i Carla Baermanna .

 Koncert jest współfinansowany ze środków Miasta Mława w ramach realizacji zadania publicznego: działalność w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w 2020 r.

W imieniu organizatorów – zapraszamy!

źródło: Agnieszka Puzio – Dębska/UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x