Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

MDK realizuje filmy o kolekcjonerach z Mławy


Miejski Dom Kultury w Mławie rozpoczyna realizację nowej serii filmów, której bohaterami będą mieszkańcy Mławy. Instytucja zachęca do udziału w projekcie osoby, które mają niezwykłe zainteresowania, posiadają zbiory ciekawych przedmiotów, ale również te, które chcą zaprezentować swoją twórczość.  Każda kolekcja skrywa w sobie tajemnice, a każda historia danego zbioru jest wyjątkowa również przez fakt, że tworzy ją konkretna osoba.


Z myślą o nietuzinkowych ludziach i ich niezwykłych zainteresowaniach rozpoczynamy pracę nad filmami, w których zaprezentujemy przedmioty, niezwykłe dokonania i hobby mieszkańców Mławy. Jeżeli chcesz spotkać się z naszym zespołem realizatorskim, stać się bohaterem kolejnego odcinka lub tylko zaprezentować swój zbiór i przygotować do niego autorski komentarz, zapraszamy Cię do współpracy. Już w pierwszym materiale zobaczysz, jak może wyglądać film zmontowany przez naszą ekipę.

Link do pokazowego filmu:

Nasi Kolekcjonerzy #1

Nowy cykl filmów o Twoich pasjach realizowany przez MDK w MławieKażda kolekcja skrywa w sobie tajemnice, a każda historia danego zbioru jest wyjątkowa również przez fakt, że tworzy ją konkretna osoba. Z myślą o nietuzinkowych ludziach i ich niezwykłych zainteresowaniach rozpoczynamy pracę nad filmami, w których zaprezentujemy przedmioty, niezwykłe dokonania i hobby mieszkańców Mławy. Jeżeli chcesz spotkać się z naszym zespołem realizatorskim, stać się bohaterem kolejnego odcinka lub tylko zaprezentować swój zbiór i przygotować do niego autorski komentarz, zapraszamy Cię do współpracy. Już w pierwszym materiale zobaczysz, jak może wyglądać film zmontowany przez naszą ekipę.W pokazowym filmie zobaczycie zbiór kolekcjonera, który pozostał anonimowy, ale zechciał podzielić się z naszymi widzami zbieranymi od lat kartami pocztowymi. W tej ciekawej realizacji zobaczycie nie tylko omawiane artefakty, ale również piękne plenerowe ujęcia, które dopełniają całości kadru. Wysłuchajcie opowieści do końca i pomyślcie, jak miałby wyglądać film o Was. Jesteśmy otwarci na pomysły i ciekawi Waszych opinii. Wasze filmy mogą mieć charakter wspomnieniowy, ale również edukacyjny, jak ten przygotowany przez nas.Osoby zainteresowane przygotowaniem filmu mogą się z nami kontaktować e-mailowo, pisząc na adres o.szmidt@mdkmlawa.com lub telefonicznie 23 654 35 85

Opublikowany przez Miejski Dom Kultury w Mławie Środa, 2 września 2020

Osoby zainteresowane przygotowaniem filmu mogą kontaktować się e-mailowo, pisząc na adres [email protected] lub telefonicznie 23 654 35 85.

Realizowane filmy będą udostępniane na stronie Miejskiego Domu Kultury w Mławie oraz w mediach społecznościowych instytucji.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Billy the Kid
Billy the Kid
13 dni temu

breloki breloki ktoś ma 1200 sztuk

Olek
Olek
16 dni temu

Niech zaczną od develperów w Mławie, ktorzy ” kokekcjonują” dzialki miejskie hehe

Nemo
Nemo
15 dni temu
Reply to  Olek

Dobre. Aż się uśmiechnąłem. 🙂