Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

MDK realizuje filmy o kolekcjonerach z Mławy


Miejski Dom Kultury w Mławie rozpoczyna realizację nowej serii filmów, której bohaterami będą mieszkańcy Mławy. Instytucja zachęca do udziału w projekcie osoby, które mają niezwykłe zainteresowania, posiadają zbiory ciekawych przedmiotów, ale również te, które chcą zaprezentować swoją twórczość.  Każda kolekcja skrywa w sobie tajemnice, a każda historia danego zbioru jest wyjątkowa również przez fakt, że tworzy ją konkretna osoba.


Z myślą o nietuzinkowych ludziach i ich niezwykłych zainteresowaniach rozpoczynamy pracę nad filmami, w których zaprezentujemy przedmioty, niezwykłe dokonania i hobby mieszkańców Mławy. Jeżeli chcesz spotkać się z naszym zespołem realizatorskim, stać się bohaterem kolejnego odcinka lub tylko zaprezentować swój zbiór i przygotować do niego autorski komentarz, zapraszamy Cię do współpracy. Już w pierwszym materiale zobaczysz, jak może wyglądać film zmontowany przez naszą ekipę.

Link do pokazowego filmu:

Nasi Kolekcjonerzy #1

Nowy cykl filmów o Twoich pasjach realizowany przez MDK w MławieKażda kolekcja skrywa w sobie tajemnice, a każda historia danego zbioru jest wyjątkowa również przez fakt, że tworzy ją konkretna osoba. Z myślą o nietuzinkowych ludziach i ich niezwykłych zainteresowaniach rozpoczynamy pracę nad filmami, w których zaprezentujemy przedmioty, niezwykłe dokonania i hobby mieszkańców Mławy. Jeżeli chcesz spotkać się z naszym zespołem realizatorskim, stać się bohaterem kolejnego odcinka lub tylko zaprezentować swój zbiór i przygotować do niego autorski komentarz, zapraszamy Cię do współpracy. Już w pierwszym materiale zobaczysz, jak może wyglądać film zmontowany przez naszą ekipę.W pokazowym filmie zobaczycie zbiór kolekcjonera, który pozostał anonimowy, ale zechciał podzielić się z naszymi widzami zbieranymi od lat kartami pocztowymi. W tej ciekawej realizacji zobaczycie nie tylko omawiane artefakty, ale również piękne plenerowe ujęcia, które dopełniają całości kadru. Wysłuchajcie opowieści do końca i pomyślcie, jak miałby wyglądać film o Was. Jesteśmy otwarci na pomysły i ciekawi Waszych opinii. Wasze filmy mogą mieć charakter wspomnieniowy, ale również edukacyjny, jak ten przygotowany przez nas.Osoby zainteresowane przygotowaniem filmu mogą się z nami kontaktować e-mailowo, pisząc na adres o.szmidt@mdkmlawa.com lub telefonicznie 23 654 35 85

Opublikowany przez Miejski Dom Kultury w Mławie Środa, 2 września 2020

Osoby zainteresowane przygotowaniem filmu mogą kontaktować się e-mailowo, pisząc na adres [email protected] lub telefonicznie 23 654 35 85.

Realizowane filmy będą udostępniane na stronie Miejskiego Domu Kultury w Mławie oraz w mediach społecznościowych instytucji.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Billy the Kid
Billy the Kid
2 lata temu

breloki breloki ktoś ma 1200 sztuk

Olek
Olek
2 lata temu

Niech zaczną od develperów w Mławie, ktorzy ” kokekcjonują” dzialki miejskie hehe

Nemo
Nemo
2 lata temu
Reply to  Olek

Dobre. Aż się uśmiechnąłem. 🙂

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x