Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ulica Piekiełko zyska nowe oblicze


Rozpoczęły się prace przy budowie nakładki asfaltowej na ulicy Piekiełko. Niebawem wyeksploatowana w ciągu wielu lat droga zyska zupełnie nowe oblicze.


Zakres robót obejmuje wykonanie nakładki na ul. Piekiełko wraz z pętlą (na odcinku około 1 km). Przewidziana jest także regulacja skrzyżowania na tej ulicy w celu umożliwienia bezproblemowego skrętu autobusom Mławskiej Komunikacji Miejskiej. Dodatkowo zostanie uporządkowany teren skweru w centrum osiedla.

Prace na zlecenie Burmistrza Miasta Mława wykonuje Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe. Planowany termin ich zakończenia to koniec września 2020 r.

źródło: UMM , KN, PT

fot.: MPDM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Max
Max
2 lata temu

Brawo Panie Starosto

BYŁY
BYŁY
2 lata temu

Piekiełko powinno być dobrymi chęciami wybrukowane !

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  BYŁY

???

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Znów ta firma od siedmiu boleści, która niczego nie potrafi zrobić dobrze.
Bylejakość w Mławie górą.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x