Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Prokuratura ujawniła przerażające szczegóły zbrodni na os. Orlika w Przasnyszu


fot. www.infoprzasnysz.com


Do tragicznych zdarzeń doszło w piątek 7 sierpnia 2020 r. W jednym z mieszkań bloku przy ul. Klonowej znaleziono ciało starszej kobiety z poważnymi obrażeniami głowy. Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu prowadzi śledztwo przeciwko Przemysławowi C., któremu przedstawiono zarzut zabójstwa swojej babci Anny Natalii K.

7 sierpnia 2020 r. około godz. 19.45 dyżurny KPP w Przasnyszu został powiadomiony o ujawnieniu zwłok Anny Natalii K. w Przasnyszu w mieszkaniu przy ul. Klonowej. Jak podała przasnyska prokuratura, zawiadamiającym był mężczyzna, który tego dnia razem z Przemysławem C. spożywał alkohol. Podczas rozmowy Przemysław C. przyznał się do zabójstwa babki.

„Zwłoki zostały znalezione na podłodze mieszkania. Na ciele Anny Natalii K. stwierdzono 11 ran tłuczonych głowy. W mieszkaniu znaleziono m.in. kostkę granitową, która została wytypowana jako potencjalne narzędzie zbrodni” – czytamy w prokuratorskim komunikacie.

Przeprowadzono sekcję zwłok, dzięki której poznaliśmy bezpośrednią przyczynę śmierci kobiety.

„Lekarz patomorfolog stwierdził na ciele denatki rany tłuczone głowy z rozfragmentowaniem kości sklepienia i podstawy czaszki, zmiażdżenie prawej półkuli mózgu oraz ranę tłuczoną prawej małżowiny usznej. Bezpośrednią przyczyną śmierci była ostra niewydolność mózgu w przebiegu głębokiego zranienia” – ujawniła prokuratura.

Przemysławowi C. przedstawiono zarzut zbrodni zabójstwa Anny Natalii K., do którego doszło w dniu 7 sierpnia 2020 r. Wobec podejrzanego został zastosowany izolacyjny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Przemysławowi C. grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

źródło: www.infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x