Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Na strażaków można zawsze liczyć!


Gaszą pożary, ratują po samochodowych wypadkach, ale mają również inne ciekawe i pożyteczne interwencje. O tym, że na strażaków można zawsze liczyć, przekonał się także kot w Szreńsku. Zwierzę utknęło wysoko na drzewie i nie potrafiło samodzielnie zejść. 


Dzisiaj (4.09.2020 r.) około godz. 10:00 do czarnego kotka na drzewie w miejscowości Szreńsk wezwano strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej ze Szreńska. Z informacji jakie przekazał nam czytelnik wynika, że kotek przesiedział na drzewie prawdopodobnie całą noc. Dzięki interwencji szreńskich strażaków udało się kotka bezpiecznie sprowadzić na ziemię. Wystarczyło tylko kilka minut i został uratowany. 

red. 

fot. Nadesłane

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x