Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mł. bryg. Mirosław Wójcik nowym zastępcą komendanta PSP w Mławie


Z dniem 1 września 2020 roku mazowiecki komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Jarosław Nowosielski powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku zastępcy komendanta powiatowego PSP w Mławie mł. bryg. Mirosławowi Wójcikowi.


Jan Maria Jackowski
Reklama

W spotkaniu w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie udział wzięli st. bryg. Jarosław Nowosielski – mazowiecki komendant wojewódzki PSP, st. bryg. Zbigniew Kąpiński – komendant powiatowy PSP w Mławie, mł. bryg. Mirosław Wójcik – p.o. zastępca komendanta powiatowego PSP w Mławie oraz bryg. Marcin Konecki – naczelnik Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie.

Mirosław Wójcik do dnia 31.08.2020 pełnił funkcję Kierownika Sekcji ds. Organizacyjno-Kadrowych w Komendzie powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie.

RK

 

zdjęcia: mł. bryg. Karol Kierzkowski – Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x