Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zagrożenie terrorystyczne czy głupi żart?


Dzisiaj około godz. 8:30 dyrekcja szkoły „ŻAK” na ul. Sienkiewicza w Mławie otrzymała wiadomość  e-mail  z groźbami dotyczącymi między innymi odkręcania gazu i spowodowania wybuchu w placówce oświatowej. W szkole nie ma uczniów. Na miejscu są 3 zastępy PSP Mława i OSP Turza Mała oraz policja. W przypadku działań o charakterze terrorystycznym akcją kieruje policja – informuje rzecznik prasowy KP PSP w Mławie.


RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x